AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Zabezpieczenia mechaniczne

Jednym z ważnych elementów służących do ochrony osób i mienia są zabezpieczenia mechaniczne – zamki, drzwi oraz szafy. Są one projektowane w taki sposób, aby uniemożliwić pewnym osobom dostanie się do danego pomieszczenia czy też ukrytych wartościowych rzeczy. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich obiektów, w których istnieje duże ryzyko włamania i kradzieży cennych przedmiotów czy dokumentów.

Zamki

Mogą występować nie tylko w wersji mechanicznej, ale także elektronicznej. W przypadku tych pierwszych istnieje możliwość stworzenia systemu master key, opartego na systemie klucza centralnego lub zamka centralnego. Zamki w wersji elektronicznej wykorzystywane są w systemach kontroli dostępu.

Drzwi

Specjalnie wzmocnione drzwi antywłamaniowe, które posiadają odpowiednie zabezpieczenia uniemożliwiające ich szybkie zniszczenie oraz niekontrolowane dorabianie kluczy.

Szafy

Certyfikowane szafy przeznaczone do przechowywania dokumentów niejawnych, tajnych, wyposażone są w kilka rodzajów zabezpieczeń chroniących przed niepożądanym dostaniem się do ich zawartości.

Zastosowanie odpowiednich zabezpieczeń mechanicznych posiada przede wszystkim tę zaletę, że zwiększa czas, jaki potrzebny jest włamywaczowi na pozbycie się ich, a tym samym czas, jaki mają odpowiednie służby na jego schwytanie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Pomożemy Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań, zajmiemy się także ich instalacją. Pracujemy na systemach pochodzących od sprawdzonych marek, takich jak Legard, Kaba oraz Sargent and Greenleaf.