AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Systemy kontroli dostępu

Jedną z naszych specjalności jest instalacja systemów kontroli dostępu. Rozwiązanie to polega na połączeniu rozmaitych urządzeń mechanicznych oraz elektronicznych, których zadaniem jest ograniczenie lub całkowite uniemożliwienie dostępu użytkowników do poszczególnych sektorów lub całego obiektu. Aby uzyskać dostęp do określonego sektora, dana osoba musi posiadać urządzenie identyfikujące, np. kartę czy klucz. Tak opracowany system gwarantuje pełną kontrolę nad osobami wchodzącymi do obiektu, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Zazwyczaj rozwiązanie to jest częścią większego systemu sterowania budynkiem (BMS) i może współpracować np. z alarmami lub ewidencja czasu pracy.

Zastosowanie

Oprócz zakładów pracy rozwiązanie to wykorzystywane jest między innymi w szkołach, bankach, hotelach, laboratoriach a także na parkingach oraz wszystkich innych miejscach, w których występuje wysokie ryzyko kradzieży mienia bądź informacji.

Zalety:

  • zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników obiektu
  • zmniejszenie ryzyka związanego z kradzieżą
  • pełna kontrola nad obecnością konkretnych osób w poszczególnych częściach obiektu
  • możliwość identyfikacji użytkowników
  • większa dyscyplina pracowników
  • możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły
  • zmniejszenie kosztów działalności firmy poprzez ograniczenie wydatków przeznaczonych na opłacenie pracowników ochrony

Instalujemy systemy kontroli dostępów bazując na rozwiązaniach sprawdzonych producentów, takich jak Roger, Corral, Compas, Satel, Stekop czy też Unicard.

Zapewniamy kompleksową obsługę i dostosowanie rozwiązań do indywidualnych wymagań użytkowników.