AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Serwis

Świadczymy usługi serwisowe w zakresie napraw istniejących systemów bezpieczeństwa. Wykonujemy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy większości central alarmowych, w tym Satel, DSC, Rokonet, Siemens Sintony, Honeywell Galaxy, Inner Range. Technik odpowiedzialny za realizację usługi szybko wykryje powstałą usterkę, zajmie się jej usunięciem a dodatkowo przygotuje dla Państwa szczegółowy protokół uwzględniający przyczynę uszkodzenia oraz wykaz podjętych czynności naprawczych.

Zajmujemy się także modernizacją i rozbudową systemów, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania Klientów oraz specyficznych wymagań konkretnych budynków.

W trosce o Państwa wygodę zapewniamy serwis w systemie 24/7 i gwarantujemy podjęcie naprawy w przeciągu 4 godzin (w zależności od tego, w jaki sposób została skonstruowana umowa). Aby nie dopuścić do przestojów, które mogłoby narazić Państwa na utratę zysków, zapewniamy urządzenia zastępcze na czas naprawy.

Gwarantujemy także pełną dyspozycyjność naszych specjalistów od zabezpieczeń, którzy są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej skomplikowanym problemem.

Naszym dodatkowym atutem jest w pełni wyposażona, profesjonalna flota samochodów serwisowych. Posiadają one m.in. tzw. półkę serwisową, w skład której wchodzą podstawowe elementy systemów – czujniki ruchu, kontaktrony, czujniki dymu oraz materiały eksploatacyjne – akumulatory, baterie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych – dla naszych specjalistów żadna usterka czy awaria nie stanowi problemu.