AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Projekty

Dla naszych najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują systemów szytych na miarę, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę projektową. W ramach tworzenia projektu systemu bezpieczeństwa pomożemy Państwu w znalezieniu właściwego rozwiązania, które zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa osób i mienia w danym obiekcie. Zadbamy o to, aby system był dostosowany do wymogów Grade zgodnie z PN EN 50131.

Po dokonaniu gruntownej analizy zagrożeń (w ramach wizji lokalnej przeprowadzonej na obiekcie) zajmiemy się przygotowaniem projektu mającego powstać systemu. Podczas tworzenia koncepcji weźmiemy pod uwagę mocne i słabe strony budynku, skupiając się na tym, co na danym obszarze jest najważniejsze i co zapewni mu najwyższy stopień ochrony. Wykonamy także dokumentację projektową i/lub podwykonawczą oraz wyliczymy bilans prądowy. Dobierzemy odpowiednie urządzenia (z uwzględnieniem specyfiki projektu oraz oczekiwań Klienta). Dokonamy szczegółowej analizy kosztów i na tej podstawie sporządzimy kosztorys (ślepy lub inwestorski), aby mogli Państwo dokładnie zaplanować budżet przeznaczony na realizację projektu. Po jego akceptacji nie pozostaje nic innego, jak tylko wcielić w życie przygotowany wcześniej projekt, punkt po punkcie realizując wszystkie jego założenia.

Informujemy, że posiadamy dostęp do materiałów i dokumentacji niejawnych do klauzuli tajne, NATO Secret, Secret UE/EU Secret.

Informujemy także, że korzystamy z oprogramowania AutoCAD i projekty wykonujemy w plikach *.dwg.

Więcej informacji na temat usługi projektowania systemów udzielimy podczas rozmowy telefonicznej – zapraszamy.