AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Monitoring i patrole interwencyjne

Zapewniamy Państwu profesjonalną ochronę obiektów poprzez monitoring wsparty patrolami interwencyjnymi. Jest to doskonałe rozwiązanie stosowaną na szeroką skalę w systemach bezpieczeństwa obiektów.

Sam system alarmowy to nie wszytko - wykryje on intruza, ale w tym momencie pojawia się pytanie: co dalej? Odbiór sygnałów alarmowych leży po stronie patrolów interwencyjnych, które po otrzymaniu stosowanej informacji błyskawicznie przyjeżdżają na miejsce zdarzenia i podejmują odpowiednie czynności interwencyjne a także powiadamiają o nim odpowiednie służby.

W celu zapewnienia Państwu skutecznej ochrony i spokojnego snu przygotowaliśmy specjalną ofertę, opartą na współpracy z firmą EKOTRADE Sp. z o.o., która działa na podstawie Koncesji MSWiA nr L-0083/00. Podłączymy system alarmowy Klienta do sieci monitoringu tej firmy, co zapewni pełną i skuteczną ochronę osób i mienia. Firma ta dysponuje kompleksowym zapleczem w postaci nowoczesnych środków łączności (radiowej, telefonicznej, GPS), które gwarantują stały, całodobowy kontakt pomiędzy pracownikami patroli interwencyjnych a osobami odpowiedzialnymi za śledzenie monitoringu. W przypadku pojawienia się zagrożenia wszczęta zostaje procedura alarmowa mająca na celu szybkie opanowanie sytuacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dzięki nam będzie Państwo mogli spać spokojnie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swojego domu czy budynku firmowego. To my weźmiemy na siebie odpowiedzialność za jego ochronę.