AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Audyty bezpieczeństwa

Poprawne działanie systemów bezpieczeństwa ma decydujący wpływ na poziom ochrony obiektu. Muszą one spełniać zarówno warunki ogólne, określone przez pewne normy i rozporządzenia a także specyficzne wymagania konkretnego obiektu. Aby mieć pewność, że zainstalowane w obiekcie rozwiązania funkcjonują bez zarzutu, należy przeprowadzić audyt bezpieczeństwa, który pozwoli zbadać poprawność działania poszczególnych instalacji odpowiadających za bezpieczeństwo na terenie obiektu.

W firmie AL-TEL pracują osoby posiadające rzetelną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie. Oferujemy naszym Klientom profesjonalnie wykonane audyty, które uwzględniają wszelkie wytyczne zawarte w normach oraz rozporządzeniach dotyczących danego zagadnienia. Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zbadanie obecnego stanu obiektu i wskazanie wszelkich niezgodności, które mogłyby mieć negatywny wpływ na działanie systemów bezpieczeństwa. Analizujemy ewentualne zagrożenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), efektywność zastosowanych dotąd rozwiązań, weryfikujemy systemy pod kątem zgodności z obowiązującymi normami i przepisami (Grade zgodnie z PN EN 50131) i w ramach doradztwa podpowiadamy, w jaki sposób nasi Klienci mogą zwiększyć poziom bezpieczeństwa swoich obiektów – z czego powinni zrezygnować, co zmienić a co udoskonalić. Prowadzimy ponadto nadzór nad instalacjami niskoprądowymi.

Naszą propozycję w tym zakresie uzupełniają odbiory i sprawdzenie poprawności działania oraz zgodności z dokumentacją podwykonawczą.