AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Usługi

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie wykonawstwa systemów bezpieczeństwa i doradztwa są realizowane usługi serwisowe, monitoringowe oraz w zakresie integracji PSIM i BMS. Każda z nich jest zadaniem powierzonym specjalistom, którzy dbają o to, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez zarzutu.
Zajmujemy się profesjonalnymi naprawami i konserwacjami istniejących systemów bezpieczeństwa. Nasi pracownicy działają w systemie 24/7 co oznacza, że są w stanie rozwiązać problem zawsze wtedy, kiedy Państwo tego potrzebujecie i zagwarantować długotrwałe i bezawaryjne działanie urządzeń. Pomaga im w tym profesjonalny sprzęt.

We współpracy z firmą EKOTRADE Sp. z o. o. działającą na podstawie Koncesji MSWiA nr L-0083/00 oferujemy także możliwość podłączenia systemów alarmowych Klienta do sieci monitoringu tej firmy. W przypadku zagrożenia patrol interwencyjny błyskawicznie pojawi się na miejscu a dodatkowo poinformuje o włamaniu czy kradzieży odpowiednie służby.

Proponujemy ponadto innowacyjne rozwiązania w dziedzinie zarządzania systemami bezpieczeństwa poprzez integracje PSIM i BMS. Oprogramowanie PSIM pozwala na profesjonalną integrację różnych systemów bezpieczeństwa oraz skuteczne zarządzanie działaniami podejmowanymi w sytuacjach zagrożenia.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa Państwa domów, mieszkań i obiektów firmowych. Poniżej znajduje się szczegółowa oferta – zachęcamy do zapoznania się z nią a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z nami.

Serwis

Awaria? Nasi technicy nie boją się żadnych usterek!

Podejmujemy się napraw istniejących systemów bezpieczeństwa. Podczas takiej usługi nasz technik przygotuje dla Ciebie protokół rzeczowo opisujący przyczynę uszkodzenia oraz podjęte czynności naprawcze. Szczegółowy cennik wraz z wykazem materiałów zamiennych znajdziesz tutaj.

Konserwacje

Bezpieczeństwo i komfort idą w parze!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami systemy bezpieczeństwa powinny być okresowo sprawdzane - np. raz na pół roku. Umowa na konserwacje to nie tylko gwarancja sprawnego systemu ale też bardzo istotna kwestia dla Twojego ubezpieczyciela. Już od 150 zł netto! Serwis 24h!

Monitoring i patrole interwencyjne

Powierz ochronę swojego majątku profesjonalistom!

Będziesz spać spokojnie wiedząc, że w niedługim czasie po wystąpieniu alarmu przeszkolona grupa patrolowa przyjedzie i skontroluje Twój dom czy firmę. Podłączymy Twój system alarmowy do sieci monitoringu firmy EKOTRADE Sp. z o. o. działającej na podstawie Koncesji MSWiA nr L-0083/00.