AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Wykonawstwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczeństwo to w obecnych czasach podstawa. Jest ono niezbędne zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i obiektach przemysłowych, biurowych a także budynkach użyteczności publicznej.

Dlatego w naszej ofercie znalazły się profesjonalne systemy bezpieczeństwa, które gwarantują kompleksową ochronę osób i mienia znajdujących się na danym terenie.

Proponujemy Państwu:

  • instalacje alarmowe, informujące o ewentualnym włamaniu i napadzie
  • systemy kontroli dostępu ograniczające możliwość dostania się na dany obszar
  • telewizję przemysłową (monitoring CCTV)
  • instalacje przeciwpożarowe sygnalizujące pojawienie się ognia oraz pomagające w jego ugaszeniu
  • dźwiękowe systemy ostrzegawcze informujące o zagrożeniu pożarowym
  • domofony i wideofony dla bezpieczeństwa i komfortu w domach, mieszkaniach oraz biurach
  • zabezpieczenia mechaniczne w postaci szaf, drzwi oraz zamków.

Oprócz tego proponujemy także inteligentne systemy BMS do sterowania różnymi instalacjami i urządzeniami w Państwa domach oraz mieszkaniach.

Wykonawstwem powyższych systemów zajmują się sprawdzone, odpowiednio przeszkolone i doświadczone osoby, które zadbają o to, aby całość działała sprawnie i niezawodnie. Zapewniamy także doradztwo w wyborze odpowiednich produktów.

Dzięki temu, że korzystamy z rozwiązań renomowanych marek, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów i usług. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i Klientów biznesowych. Więcej informacji udzielamy podczas kontaktu telefonicznego.

Systemy sygnalizacji włamania i napadu

Odpowiednio wykonane instalacje alarmowe chronią obiekt przed niepowołanym wtargnięciem i szybko informują jego użytkowników/mieszkańców o zagrożeniu. Oferujemy profesjonalne wykonawstwo systemów sygnalizacji włamania i napadu, oparte na centrali oraz odpowiednio dobranych czujkach i sygnalizatorach, które zapewniają osobom przebywającym w danym obiekcie całkowity spokój i maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Satel, DSC, Rokonet / Risco, Galaxy (Grade 3) - Honeywell, Inner Range (Grade 3), Siemens

Systemy kontroli dostępu

Aby ograniczyć dostęp pewnych osób do danego obiektu bądź jego określonej części, instalowane są systemy kontroli dostępu. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w budynkach firmowych, ale również w bankach, szkołach, laboratoriach i innych miejscach, gdzie liczy się zapewnienie użytkownikom maksymalnego bezpieczeństwa oraz występuje ryzyko kradzieży mienia bądź informacji. Systemy te mogą współpracować np. z ewidencją czasu pracy.

Roger, Corral, Compas, Satel, Stekop, Unicard

Systemy telewizji przemysłowej CCTV i CCTV IP

Montujemy profesjonalne systemy telewizji przemysłowej w obiektach prywatnych i publicznych – domach, biurowcach, sklepach, magazynach czy obiektach sportowych. Nasz monitoring CCTV opiera się na nowoczesnych urządzeniach pochodzących od najlepszych producentów – Mobotix, Aper, GE, Novus czy Mitsubishi, które dokładnie rejestrują obraz utrwalając najdrobniejsze szczegóły, takie jak twarze czy tablice rejestracyjne pojazdów.

Siemens, Mitsubishi, Mobotix, GE, Novus, BCS, Aper

Systemy wykrywania pożaru

To nowoczesne rozwiązania przeznaczone dla wszystkich obiektów, w których istnieje ryzyko zaprószenia ognia. W naszej ofercie dostępne są profesjonalne systemy składające się z centrali, czujek, sygnalizatorów optyczno-akustycznych i innych elementów zapewniających bezpieczeństwo osób i mienia. Osobna oferta dedykowana jest infrastrukturze IT – serwerowniom oraz obiektom Data Center, którym zapewniamy kompleksowe doradztwo w doborze urządzeń.

Polon, Bosch, Vesda

Systemy automatycznego gaszenia

W naszej ofercie dostępne są systemy automatycznego gaszenia, zróżnicowane ze względu na wykorzystany w nich środek gaśniczy (woda, mgła wodna, piana lub gaz). Ich zastosowanie pozwala poradzić sobie z pożarem jeszcze przed przyjazdem odpowiednich służb, co przyczynia się do zmniejszenia powstałych szkód. Zajmujemy się doborem odpowiednich rozwiązań do konkretnego typu obiektu oraz ich profesjonalnym montażem.

-

Dźwiękowe systemy ostrzegawcze

Zajmujemy się instalacją dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DOS) we wszelkiego rodzaju miejscach, do których masowo uczęszczają ludzie – galeriach handlowych, kinach, teatrach, szpitalach a także na dworcach czy w garażach podziemnych. Specjalne komunikaty przekazywane przez głośniki zwiększają poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia (np. pożarowego), usprawniając ewakuację ludności wedle ustalonych reguł.

Bosch

Domofony i wideodomofony

Proponujemy Państwu zestawy domofonów oraz wideodomofonów, które mogą być zastosowane zarówno w budownictwie jedno-, jak i wielorodzinnym, a ponadto także w obiektach biurowych. Urządzenia te ułatwiają wpuszczanie do budynku przychodzących osób a dodatkowo pozwalają z nimi porozmawiać oraz zidentyfikować je na podstawie przekazywanego obrazu. Instalujemy urządzenia firm Laskomex, Commax, Mobotix oraz Geneway.

Laskomex, Commax, Mobotix, Geneway

Zabezpieczenia mechaniczne

Wykonujemy zabezpieczenia mechaniczne obiektów w postaci zamków, szaf oraz drzwi antywłamaniowych. Uniemożliwiają one dostanie się do danego pomieszczenia lub miejsca, w których przechowywane są ważne dokumenty czy cenne przedmioty i chronią przed ich kradzieżą. Podczas realizacji usługi wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne rozwiązania takich producentów jak Legard, Kaba oraz Sargent and Greenleaf.

Lagard, S&G, Kaba