AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl
Systemy inteligentne

Różnorodność, wygoda i nowoczesność – tymi słowami najprościej opisać można naszą ofertę. Współpraca z renomowanymi markami, od których pozyskujemy ich najlepsze produkty i systemy, pozwoliła nam stworzyć dla Państwa wyjątkową propozycję, w której każdy zwolennik nowości ułatwiających życie znajdzie coś dla siebie.

Proponujemy nowoczesne systemy inteligentne, które udoskonalają życie naszych Klientów – zwiększają ich bezpieczeństwo i zapewniają wygodę podczas wykonywania codziennych czynności. Nasze rozwiązania powstały z myślą o tych z Państwa, którym zależy na tym, aby czuć się we własnym domu w pełni komfortowo a przy tym móc korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku.

Nasza oferta jest przeznaczona zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców a także obiektów użyteczności publicznej. Fibaro umożliwia sterowanie różnymi systemami i urządzeniami w domu. Kamery IP Mobotix przynoszą nową jakość w dziedzinie telewizji przemysłowej. Sieci LAN i WiFi gwarantują sprawny przesył informacji.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możecie Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne, pochodzące od znanych i cenionych producentów rozwiązania w zakresie komunikacji, komfortu i bezpieczeństwa, ale także fachowe doradztwo i montaż wykonywany przez sprawdzoną ekipę. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą znajdującą się poniżej – mamy nadzieję, że nasze propozycje Państwa zainteresują. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.

Inteligentny dom z Fibaro

Łatwość montażu i możliwość rozbudowania systemu Fibaro o kolejne funkcjonalności to nie jedyna zaleta tego rozwiązania. Wyróżnia go także wysoka funkcjonalność i uniwersalność – pozwala sterować oświetleniem, roletami, temperaturą i sprzętem elektronicznym a ponadto może współpracować z urządzeniami innych producentów. Dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, która wynika z niezwykle przemyślanej budowy systemu. Dzięki Fibaro zyskasz poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa, o jakich zawsze marzyłeś!

Kamery IP Mobotix

Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest to, że ich praca nie wymaga rejestratora – istnieje możliwość nagrywania zdarzeń na kartę SD. Kamery IP Mobotix wyróżnia ponadto możliwość wzajemnej komunikacji w celu przekazania informacji o zaistniałej sytuacji. Na uwagę zasługuje fakt, że nie posiadają one ruchomych części mechanicznych i jako pierwsze na świecie posiadają hemisferyczny obiektyw. Wszystko to powoduje, że urządzenia te to nowoczesne i długotrwale działające rozwiązanie wyznaczające nowe trendy w telewizji przemysłowej.

Sieci LAN i WiFi

Świadczymy usługi w zakresie instalacji sieci LAN i Wi-Fi, które są jednym z najważniejszych elementów odpowiadających za przesył informacji. Dostarczamy Państwu profesjonalne i zaawansowane technologicznie produkty sieciowe takich marek jak m.in. Netgear, Cisco, DrayTek czy też Ubiquiti Networks. Oferujemy profesjonalne doradztwo, dobór oraz dostawę odpowiednich urządzeń i okablowania a także ich fachowy montaż a po uruchomieniu systemu także instalację i konfigurację odpowiedniego okablowania sieciowego.