AL-TEL Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń
ul. Polna 7 , 86-031 Osielsko
Telefon: +48 601 633 791
Email: jerzy.urbanski@al-tel.pl

Domofony i wideodomofony

Bezpieczeństwo i wygoda

Domofon to urządzenie stosowane praktycznie w każdym domu i mieszkaniu prywatnym, a poza tym także w wielu biurach i innych obiektach. Jest jednym z narzędzi zwiększających komfort korzystania z obiektu, a jednocześnie zapewniających bezpieczeństwo. Umożliwia nie tylko zdalne otwarcie drzwi do furtki czy bramy i wpuszczenie do środka przybyłej osoby, ale także rozmowę z nią. Udoskonaloną wersją tego rozwiązania jest natomiast wideodomofon, który oprócz powyższych zalet posiada także dodatkową – w kasetę bramową ma wbudowaną kamerę umożliwiającą wyświetlanie obrazu, dzięki czemu możliwa jest dokładna identyfikacja przybysza.

Trend

Aktualny trend - domofony i wideodomofony IP. Możliwość odbierania połączeń, sterowania bramą, furtką, szlabanem, itp w lokalnej sieci LAN lub z dowolnego miejsca na ziemi w sieci Internet.
Wideodomofony wyposażane w kamery szerokokątne lub hemisferyczne (rybie oko):

Różnorodność

Proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które mogą być stosowane zarówno w budownictwie jedno-, jak i wielorodzinnym (w nowo powstałych blokach a także kilkudziesięcioletnich kamienicach), gdzie mogą obsługiwać nawet około stu mieszkań. Są to zarówno urządzenia głośnomówiące, stacje bramowe, jak i tradycyjne systemy wyposażone w słuchawkę. Urządzenia te cechuje łatwość obsługi – zazwyczaj ogranicza się ona do użycia jednego przycisku – a także atrakcyjny, nowoczesny wygląd.

Nasza oferta

Współpraca z renomowanymi producentami – firmami Laskomex, Commax, Mobotix oraz Geneway pozwala nam dostarczyć Państwu rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań. Oferujemy doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń oraz ich fachową instalację. Aby dowiedzieć się więcej o możliwości współpracy z naszą firmą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.